o nas

Zajmujemy się usługami
turystycznymi od ponad 30 lat
i długoletnie doświadczenie w tym zakresie
zapewnia naszym gościom wypoczynek w miłej
i rodzinnej atmosferze

  • domki letniskowe sokol
  • wladyslawowo.jpg
  • zachód słońca, morze.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

O naszym obiekcie
 

Domki letniskowe znajdują się na prywatnej ,ogrodzonej posesji, około 300 metrów od morza,blisko Alei Gwiazd Sportu oraz głównej ulicy Morskiej ,prowadzącej na plażę.Na posesji jest dużo zieleni, ulica jest cicha, bez sezonowego handlu i nocnych dyskotek.

 Każdy z przybyłych gości otrzymuje klucz do własnego domku i bramki wejściowej na posesję co zapewnia brak możliwości dostępu na nasz obiekt osób obcych a zarazem bezpieczeństwo pobytu. We wszystkich domkach letniskowych jest TV kablowa z mnóstwem kanałów,oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dla bezpieczeństwa oraz eliminacji nieprzyjemnych zapachów w domkach jest całkowity zakaz palenia tytoniu oraz prosimy o nie smażenie ryb.Udostępniamy oddzielną kuchnię lub grill gazowy.

Ze względu na drewnianą konstrukcję domków zabrania się stosowania grzejników elektrycznych,farelek i tym podobnych urządzeń w sezonie grzewczym. Domki letniskowe wyposażone są dodatkowo w bezpieczne,zabudowane kominki elektryczne.

Oferujemy także noclegi na  parterze domu jednorodzinnego , 4 osobowy,łazienka z wanną,3 pokoje -2 osobowe,w pełni wyposażona kuchnia,przedpokój,tv kablowa w każdym pokoju,internet bezprzewodowy,osobne wejście, oraz piętro domu 4-osobowe,salon,2 pokoje,kuchnia,2 łazienki,taras,osobne wejście

 Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu , a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Ze względu na ograniczoną powierzchnię pomieszczeń oraz w celu zachowania komfortu ,jeden domek letniskowy przeznaczony jest maksymalnie na 4 osoby.

Warunkiem pełnej rezerwacji jest również wpłata zadatku w wysokości około 30% pełnej kwoty wynajmu domku na numer konta bankowego który jest podany w sekcji KONTAKT. Reszta należności płatna jest w dniu przyjazdu.

 

 

 

W przypadku  rezygnacji z pobytu lub  jego skrócenia  nie zwracamy wpłaconego zadatku oraz nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za niewykorzystane dni.Minimalny okres rezerwacji od 1.06-31.09 wynosi 7 dni .Na krótszy okres można wynająć domek lub parter domu w sytuacji gdy powstanie luka między rezerwacjami.W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy i życzymy pięknej pogody,

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okolice

Władysławowo jest miejscowością turystyczną,położoną w bardzo atrakcyjnym miejscu geograficznym.

W niedalekiej odległości od naszego miasta znajdują się znane europejskie kurorty jak Sopot, Gdańsk, Gdynia, które warto zwiedzić podczas wakacyjnego pobytu.


Wielką atrakcją jest także fokarium na Helu oraz latarnia morska w Rozewiu,miejsce najbardziej wysunięte na północ w Polsce.

 
 

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.